T410-800B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T410-800B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T410-800B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 800V 4A DPAK
Podatkovni listi: 1.T410-800B.pdf2.T410-800B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T410-800B
Številka dela T410-800B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 800V 4A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211431 pcs Podatkovni list 1.T410-800B.pdf2.T410-800B.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 4A Surface Mount DPAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA