T410-600T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T410-600T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T410-600T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB
Podatkovni listi: 1.T410-600T.pdf2.T410-600T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T410-600T
Številka dela T410-600T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 4A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98728 pcs Podatkovni list 1.T410-600T.pdf2.T410-600T.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-7641-5
T410-600T-ND
T410600T
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single