T410-600H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T410-600H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T410-600H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK
Podatkovni listi: 1.T410-600H.pdf2.T410-600H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T410-600H
Številka dela T410-600H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 4A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117962 pcs Podatkovni list 1.T410-600H.pdf2.T410-600H.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-6753-5
T410-600H-ND
T410600H
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole I-PAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single