T410-800H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T410-800H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T410-800H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 800V 4A IPAK
Podatkovni listi: 1.T410-800H.pdf2.T410-800H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T410-800H
Številka dela T410-800H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 800V 4A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98650 pcs Podatkovni list 1.T410-800H.pdf2.T410-800H.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-12715-5
T410-800H-ND
T410800H
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 4A Through Hole I-PAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single