T410-800T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T410-800T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 800V 4A TO220AB
Podatkovni listi: T410-800T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T410-800T
Številka dela T410-800T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 800V 4A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196811 pcs Podatkovni list T410-800T.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 4A Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 31A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA