STPS20L15G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L15G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20L15G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK
Podatkovni listi: STPS20L15G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20L15G-TR
Številka dela STPS20L15G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42216 pcs Podatkovni list STPS20L15G-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 410mV @ 19A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-6578-1
Delovna temperatura - spoj 125°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 15V 20A Surface Mount D2PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 6mA @ 15V Tok - Povprečni popravek (Io) 20A
Capacitance @ Vr, F - Številka osnovnega dela STPS20L15
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS20L15G
STPS20L15G
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK