STPS20L120CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L120CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20L120CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220
Podatkovni listi: STPS20L120CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20L120CT
Številka dela STPS20L120CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71988 pcs Podatkovni list STPS20L120CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 860mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 120µA @ 120V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A