STPS20L15D
Vishay Semiconductor Diodes Division
STPS20L15D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20L15D
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO220AC
Podatkovni listi: STPS20L15D.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20L15D
Številka dela STPS20L15D Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6957 pcs Podatkovni list STPS20L15D.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 20A
Napetost - razčlenitev TO-220AC Serija -
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-220-2
Druga imena *STPS20L15D
STPS20L15D-ND
STPS20L15DIR
VS-STPS20L15D
VS-STPS20L15DIR
VS-STPS20L15DIR-ND
VSSTPS20L15D
VSSTPS20L15DIR-ND
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca STPS20L15D
Razširjen opis Diode Schottky 15V 20A Through Hole TO-220AC Konfiguracija diode 10mA @ 15V
Opis DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 410mV @ 19A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 125°C