STPS20L25CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L25CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20L25CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V D2PAK
Podatkovni listi: STPS20L25CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20L25CG-TR
Številka dela STPS20L25CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77215 pcs Podatkovni list STPS20L25CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 460mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 25V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 25V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 800µA @ 25V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A