STPS20L40CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20L40CFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20L40CFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220FP
Podatkovni listi: STPS20L40CFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20L40CFP
Številka dela STPS20L40CFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50609 pcs Podatkovni list STPS20L40CFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12291
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 700µA @ 40V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A