STP16C596XTTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16C596XTTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LED DRIVER LIN 120MA 24TSSOP
Podatkovni listi: STP16C596XTTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP16C596XTTR
Številka dela STP16C596XTTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LIN 120MA 24TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95817 pcs Podatkovni list STP16C596XTTR.pdf
Napetost - napajanje (min) 4.5V Napetost - napajanje (maks.) 5.5V
Napetost - izhod 16V Tip Linear
Topologija Shift Register Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP-EP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Druga imena 497-4371-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 25MHz Zatemnitev -