STP16CL596M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16CL596M
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24SO
Podatkovni listi: STP16CL596M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP16CL596M
Številka dela STP16CL596M Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24SO Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35340 pcs Podatkovni list STP16CL596M.pdf
Napetost - napajanje (min) 3V Napetost - napajanje (maks.) 3.6V
Napetost - izhod 16V Tip Linear
Topologija Shift Register Paket naprave za dobavitelja 24-SO
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 497-3878
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 25MHz Zatemnitev -
natančen opis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-SO Trenutni - izhod / kanal 90mA