STP16C596MTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16C596MTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LED DRIVER LINEAR 120MA 24SO
Podatkovni listi: STP16C596MTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP16C596MTR
Številka dela STP16C596MTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LINEAR 120MA 24SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87700 pcs Podatkovni list STP16C596MTR.pdf
Napetost - napajanje (min) 4.5V Napetost - napajanje (maks.) 5.5V
Napetost - izhod 16V Tip Linear
Topologija Shift Register Paket naprave za dobavitelja 24-SO
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 497-3875-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 25MHz Zatemnitev -
natančen opis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 120mA 24-SO Trenutni - izhod / kanal 120mA