STP16C596ATTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16C596ATTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LED DRIVER LIN 120MA 24TSSOP
Podatkovni listi: STP16C596ATTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP16C596ATTR
Številka dela STP16C596ATTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LIN 120MA 24TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75603 pcs Podatkovni list STP16C596ATTR.pdf
Napetost - napajanje (min) 4.5V Napetost - napajanje (maks.) 5.5V
Napetost - izhod 16V Tip Linear
Topologija Shift Register Paket naprave za dobavitelja 24-TSSOP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število izhodov 16 Tip montaže Surface Mount
Notranja stikala Yes Pogostost 25MHz
Zatemnitev - natančen opis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 120mA 24-TSSOP
Trenutni - izhod / kanal 120mA Številka osnovnega dela STP16C596