STP160N75F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP160N75F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP160N75F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 120A TO-220
Podatkovni listi: STP160N75F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP160N75F3
Številka dela STP160N75F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 75V 120A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16495 pcs Podatkovni list STP160N75F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 330W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-7508-5
STP160N75F3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6750pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 120A (Tc) 330W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)