STP16CL596B1R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16CL596B1R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24DIP
Podatkovni listi: STP16CL596B1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP16CL596B1R
Številka dela STP16CL596B1R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LINEAR 90MA 24DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64331 pcs Podatkovni list STP16CL596B1R.pdf
Napetost - napajanje (min) 3V Napetost - napajanje (maks.) 3.6V
Napetost - izhod 16V Tip Linear
Topologija Shift Register Paket naprave za dobavitelja 24-DIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 497-3877
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 16
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 25MHz Zatemnitev -
natančen opis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 90mA 24-DIP Trenutni - izhod / kanal 90mA