STL10N65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL10N65M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL10N65M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 4.5A POWERFLAT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL10N65M2
Številka dela STL10N65M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 4.5A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106912 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6) HV
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 2.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 48W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-15052-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10.3nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 4.5A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) HV Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)