STL10N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL10N3LLH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL10N3LLH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 9A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL10N3LLH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL10N3LLH5
Številka dela STL10N3LLH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 9A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164079 pcs Podatkovni list STL10N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3)
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta), 50W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-11843-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 9A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)