STL10N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL10N60M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL10N60M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 5.5A PWRFLAT56
Podatkovni listi: STL10N60M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL10N60M2
Številka dela STL10N60M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 5.5A PWRFLAT56 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85871 pcs Podatkovni list STL10N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6) HV
Serija MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 660 mOhm @ 2.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 48W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-14965-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 5.5A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) HV Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)