STL105NS3LLH7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL105NS3LLH7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL105NS3LLH7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 27A PWRFLAT56
Podatkovni listi: STL105NS3LLH7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL105NS3LLH7
Številka dela STL105NS3LLH7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 27A PWRFLAT56 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42910 pcs Podatkovni list STL105NS3LLH7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 1mA (Min) Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.9 mOhm @ 13.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 62.5W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-14986-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2110pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.7nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 105A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 105A (Tc)