STL11N3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL11N3LLH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL11N3LLH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 11A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL11N3LLH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL11N3LLH6
Številka dela STL11N3LLH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 11A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180328 pcs Podatkovni list STL11N3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min) Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3)
Serija DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta), 50W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-11099-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1690pF @ 24V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 11A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)