STGW60V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW60V60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW60V60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 80A 375W TO247
Podatkovni listi: STGW60V60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW60V60DF
Številka dela STGW60V60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 80A 375W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12773 pcs Podatkovni list STGW60V60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 60A
Test Condition 400V, 60A, 4.7 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 60ns/208ns
Preklop energije 750µJ (on), 550µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 74ns
Moč - maks 375W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-13768-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 334nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 80A 375W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A