STGW80H65DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW80H65DFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW80H65DFB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 650V 120A 469W TO-247
Podatkovni listi: STGW80H65DFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW80H65DFB
Številka dela STGW80H65DFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 650V 120A 469W TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11353 pcs Podatkovni list STGW80H65DFB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 80A
Test Condition 400V, 80A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 84ns/280ns
Preklop energije 2.1mJ (on), 1.5mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 85ns
Moč - maks 469W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-14368
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 414nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 120A 469W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 120A