STGW75M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW75M65DF2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW75M65DF2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
Podatkovni listi: STGW75M65DF2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW75M65DF2
Številka dela STGW75M65DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16280 pcs Podatkovni list STGW75M65DF2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Test Condition 400V, 75A, 3.3 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 47ns/125ns
Preklop energije 690µJ (on), 2.54mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija M Povratni čas obnovitve (trr) 165ns
Moč - maks 468W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-16974
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 225nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 120A 468W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 225A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 120A