STGW80H65DFB-4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW80H65DFB-4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW80H65DFB-4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT BIPO 650V 80A TO247
Podatkovni listi: STGW80H65DFB-4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW80H65DFB-4
Številka dela STGW80H65DFB-4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT BIPO 650V 80A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8528 pcs Podatkovni list STGW80H65DFB-4.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 80A
Test Condition 400V, 80A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 84ns/280ns
Preklop energije 2.1mJ (on), 1.5mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-4L
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 85ns
Moč - maks 469W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-4 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 414nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 120A 469W Through Hole TO-247-4L Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 120A