STGW60H65DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW60H65DFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW60H65DFB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 650V 80A 375W TO-247
Podatkovni listi: STGW60H65DFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW60H65DFB
Številka dela STGW60H65DFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 650V 80A 375W TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18592 pcs Podatkovni list STGW60H65DFB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 60A
Test Condition 400V, 60A, 5 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 51ns/160ns
Preklop energije 1.09mJ (on), 626µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 60ns
Moč - maks 375W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-14367
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 306nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 80A 375W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STGW60H65FB
STGW60H65FB
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IGBT 650V 80A 375W TO247
Na zalogi: 21708 pcs
Prenesi: STGW60H65FB.pdf
RFQ
STGW50HF60SD
STGW50HF60SD
Opis: IGBT 600V 110A 284W TO247
Na zalogi: 14197 pcs
Prenesi: STGW50HF60SD.pdf
RFQ
STGW60H65DF
STGW60H65DF
Opis: IGBT 650V 120A 360W TO247