STGW25H120F2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW25H120F2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW25H120F2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT H-SERIES 1200V 25A TO-247
Podatkovni listi: STGW25H120F2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW25H120F2
Številka dela STGW25H120F2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT H-SERIES 1200V 25A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14034 pcs Podatkovni list STGW25H120F2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 25A
Test Condition 600V, 25A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 29ns/130ns
Preklop energije 600µJ (on), 700µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Moč - maks 375W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-14833-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 100nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 100A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 50A