STGW20NB60KD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW20NB60KD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW20NB60KD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 50A 170W TO247
Podatkovni listi: STGW20NB60KD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW20NB60KD
Številka dela STGW20NB60KD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 50A 170W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24146 pcs Podatkovni list STGW20NB60KD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 20A
Test Condition 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 39ns/105ns
Preklop energije 675µJ (on), 500µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 80.5ns
Moč - maks 170W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-2654-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 85nC natančen opis IGBT 600V 50A 170W Through Hole TO-247-3
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 100A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 50A