STGW20V60F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW20V60F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW20V60F
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 40A 167W TO247
Podatkovni listi: STGW20V60F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW20V60F
Številka dela STGW20V60F Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 40A 167W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27936 pcs Podatkovni list STGW20V60F.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 20A
Test Condition 400V, 20A, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 38ns/149ns
Preklop energije 200µJ (on), 130µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Moč - maks 167W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-13959-5
STGW20V60F-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 116nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 40A 167W Through Hole TO-247 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A