STGW25S120DF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW25S120DF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW25S120DF3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 1200V 25A TO247
Podatkovni listi: STGW25S120DF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW25S120DF3
Številka dela STGW25S120DF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 1200V 25A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9273 pcs Podatkovni list STGW25S120DF3.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 25A
Test Condition 600V, 25A, 15 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 31ns/147ns
Preklop energije 830µJ (on), 2.37mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 265ns
Moč - maks 375W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-15627-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 80nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 50A 375W Through Hole TO-247-3
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 100A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 50A