STGW30H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30H60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW30H60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 60A 260W TO247
Podatkovni listi: STGW30H60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW30H60DF
Številka dela STGW30H60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 60A 260W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47146 pcs Podatkovni list STGW30H60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 50ns/160ns
Preklop energije 350µJ (on), 400µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 110ns
Moč - maks 260W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-13764-5
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 105nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A