STGF10NC60HD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF10NC60HD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGF10NC60HD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 9A 24W TO220FP
Podatkovni listi: STGF10NC60HD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STGF10NC60HD
Številka dela STGF10NC60HD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 9A 24W TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3850 pcs Podatkovni list STGF10NC60HD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 5A
Test Condition 390V, 5A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 14.2ns/72ns
Preklop energije 31.8µJ (on), 95µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 22ns
Moč - maks 24W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 19.2nC
natančen opis IGBT 600V 9A 24W Through Hole TO-220FP Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 30A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 9A Številka osnovnega dela STG*10NC