STGE50NB60HD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGE50NB60HD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGE50NB60HD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT N-CHAN 600V 50A ISOTOP
Podatkovni listi: STGE50NB60HD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGE50NB60HD
Številka dela STGE50NB60HD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT N-CHAN 600V 50A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5202 pcs Podatkovni list STGE50NB60HD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP Serija PowerMESH™
Moč - maks 300W Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-5269-5 delovna temperatura 150°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 4.5nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module Single 600V 100A 300W Chassis Mount ISOTOP
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 250µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100A