STGF10H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF10H60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGF10H60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 20A 30W TO220FP
Podatkovni listi: STGF10H60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGF10H60DF
Številka dela STGF10H60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 20A 30W TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80084 pcs Podatkovni list STGF10H60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 10A
Test Condition 400V, 10A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 19.5ns/103ns
Preklop energije 83µJ (on), 140µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 107ns
Moč - maks 30W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-14275-5
STGF10H60DF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 57nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 20A 30W Through Hole TO-220FP
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 40A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A