STGF12NB60KD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF12NB60KD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGF12NB60KD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 14A 30W TO220FP
Podatkovni listi: STGF12NB60KD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGF12NB60KD
Številka dela STGF12NB60KD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 14A 30W TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42553 pcs Podatkovni list STGF12NB60KD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 12A
Test Condition 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 25ns/96ns
Preklop energije 152µJ (on), 258µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 37ns
Moč - maks 30W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 54nC
natančen opis IGBT 600V 14A 30W Through Hole TO-220FP Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 60A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 14A Številka osnovnega dela STG*12NB