STGF15H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF15H60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGF15H60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 30A 30W TO220FP
Podatkovni listi: STGF15H60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGF15H60DF
Številka dela STGF15H60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 30A 30W TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39726 pcs Podatkovni list STGF15H60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 15A
Test Condition 400V, 15A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 24.5ns/118ns
Preklop energije 136µJ (on), 207µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 103ns
Moč - maks 30W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-14276-5
STGF15H60DF-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 81nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 30A 30W Through Hole TO-220FP
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 60A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A