STGF20H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF20H60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGF20H60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 40A 37W TO220FP
Podatkovni listi: STGF20H60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGF20H60DF
Številka dela STGF20H60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 40A 37W TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27986 pcs Podatkovni list STGF20H60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Test Condition 400V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 42.5ns/177ns
Preklop energije 209µJ (on), 261µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 90ns
Moč - maks 37W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-13758-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 115nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 40A 37W Through Hole TO-220FP
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A