STGF20NB60S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF20NB60S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGF20NB60S
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 24A 40W TO220FP
Podatkovni listi: STGF20NB60S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGF20NB60S
Številka dela STGF20NB60S Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 24A 40W TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33598 pcs Podatkovni list STGF20NB60S.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 20A
Test Condition 480V, 20A, 100 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 92ns/1.1µs
Preklop energije 840µJ (on), 7.4mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija PowerMESH™ Moč - maks 40W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Druga imena 497-12596-5
STGF20NB60S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 83nC
natančen opis IGBT 600V 24A 40W Through Hole TO-220FP Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 70A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 24A Številka osnovnega dela STG*20NB