STGF30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGF30M65DF2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT TRENCH 650V 60A TO220FP
Podatkovni listi: STGF30M65DF2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGF30M65DF2
Številka dela STGF30M65DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT TRENCH 650V 60A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54254 pcs Podatkovni list STGF30M65DF2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Preklop energije 300µJ (on), 960µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija M Povratni čas obnovitve (trr) 140ns
Moč - maks 38W Paket / primer TO-220-3 Full Pack
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 80nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 60A 38W Through Hole TO-220FP
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A