RBO40-40G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
RBO40-40G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RBO40-40G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 20V 40V D2PAK
Podatkovni listi: RBO40-40G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RBO40-40G-TR
Številka dela RBO40-40G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 20V 40V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28407 pcs Podatkovni list RBO40-40G-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Napetost - razčlenitev (min) 24V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija RBO Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-3714-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A, 37.5A Zmogljivost @ Pogostost -