RBO40-40T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
RBO40-40T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RBO40-40T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 20V 40V TO220AB
Podatkovni listi: RBO40-40T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RBO40-40T
Številka dela RBO40-40T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 20V 40V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79927 pcs Podatkovni list RBO40-40T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Napetost - razčlenitev (min) 24V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija RBO Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-2550-5
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A, 37.5A Zmogljivost @ Pogostost -