RBO08-40T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
RBO08-40T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RBO08-40T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 20V 40V TO220AB
Podatkovni listi: RBO08-40T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RBO08-40T
Številka dela RBO08-40T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 20V 40V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71339 pcs Podatkovni list RBO08-40T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Napetost - razčlenitev (min) 22V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija RBO Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A, 37.5A