ESDALC6V1-5M6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDALC6V1-5M6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDALC6V1-5M6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V 6UQFN
Podatkovni listi: ESDALC6V1-5M6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDALC6V1-5M6
Številka dela ESDALC6V1-5M6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V 6UQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 629556 pcs Podatkovni list ESDALC6V1-5M6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Enosmerni kanali 5
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 6-µQFN (1.45x1.0)
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 30W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-UFDFN Druga imena 497-5780-2
ESDALC6V1-5M6-ND
ESDALC6V15M6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Zmogljivost @ Pogostost 12pF @ 1MHz