ESDALC6V1-1BM2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDALC6V1-1BM2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDALC6V1-1BM2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V SOD882
Podatkovni listi: ESDALC6V1-1BM2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDALC6V1-1BM2
Številka dela ESDALC6V1-1BM2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V SOD882 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139490 pcs Podatkovni list ESDALC6V1-1BM2.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-882 Serija ESDA, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 140W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOD-882
Druga imena 497-5543-1
ESDALC6V11BM2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)