ESDALC6V1F2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDALC6V1F2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDALC6V1F2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V 5FLIPCHIP
Podatkovni listi: ESDALC6V1F2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDALC6V1F2
Številka dela ESDALC6V1F2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V 5FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 192572 pcs Podatkovni list ESDALC6V1F2.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 5-FlipChip (1.32x0.95)
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 25W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 5-WFBGA, FCBGA Druga imena 497-7230-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount