RBO08-40G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
RBO08-40G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RBO08-40G
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 20V 40V D2PAK
Podatkovni listi: RBO08-40G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RBO08-40G
Številka dela RBO08-40G Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 20V 40V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35843 pcs Podatkovni list RBO08-40G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Napetost - razčlenitev (min) 24V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija RBO Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-6722-5
RBO08-40G-ND
RBO0840G
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A, 37.5A Zmogljivost @ Pogostost -