MASMLG14A
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG14A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG14A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
119 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG14A
Številka dela MASMLG14A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11286 pcs Podatkovni list MASMLG14A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V
Napetost - razčlenitev (min) 15.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-6232
1086-6232-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLG13CA
MASMLG13CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
Na zalogi: 11750 pcs
Prenesi: MASMLG13CA.pdf
RFQ
MASMLG13A
MASMLG13A
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 9888 pcs
Prenesi: MASMLG13A.pdf
RFQ
MASMLG14AE3
MASMLG14AE3
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB