BTA06-600SRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA06-600SRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA06-600SRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB
Podatkovni listi: BTA06-600SRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA06-600SRG
Številka dela BTA06-600SRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 6A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70740 pcs Podatkovni list BTA06-600SRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Insulated
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-16145-5
BTA06-600SRG-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 6A Through Hole TO-220AB Insulated Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 25mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single