BTA06-400TRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA06-400TRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA06-400TRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 400V 6A TO220AB
Podatkovni listi: BTA06-400TRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA06-400TRG
Številka dela BTA06-400TRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 400V 6A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59478 pcs Podatkovni list BTA06-400TRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 400V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-6660-5
BTA06-400TRG-ND
BTA06400TRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 6A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 10mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 5mA Konfiguracija Single