BTA06-600CWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA06-600CWRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTA06-600CWRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Podatkovni listi: BTA06-600CWRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTA06-600CWRG
Številka dela BTA06-600CWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77213 pcs Podatkovni list BTA06-600CWRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija Snubberless™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-3385-5
BTA06600CWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 60A, 63A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single